תכנון נכון של מערכות מיזוג אוויר

התחום של המיזוג הוא כזה שנחשב למאוד מפותח בארץ החמה שלנו. המוח היהודי כל הזמן חושב על דרכים יצירתיות שאיתן ניתן להפוך את החללים הסגורים והפתוחים להיות כאלה שבהם נוח לשהות גם במזג האוויר הכי חם, ומכאן והלאה יש כבר סוגים רבים של מערכות למיזוג אוויר שמביאות כל אחת ואחת את היתרונות והחסרונות שבה עבור כל אדם ועסק לבחירה. את התכנון והבחירה של מערכות מיזוג אוויר מבצעים בדרך כלל מול אדם שמביא אל הרכישה הכי יעילה. זקוקים לייעוץ וסיוע בכל הנוגע אל מערכות מיזוג אוויר? צרו קשר עם איציק נוריאל תכנון וייעוץ מיזוג אוויר ואוורור.

 

אלו מערכות מיזוג אוויר קיימות?

  • יחידות מיזוג עצמאיות – מערכות המיזוג מן הסוגים הללו כוללות למעשה יחידות מיזוג קטנות אשר מתאימות במיוחד עבור חללים קטנים, כמו החלל של בתי פרטיים, החלל של משרדים ואפילו עבור החלל של אולמות אירועים קטנים. ההתקנה של מערכות מיזוג מן הסוג הזה היא בעלות נמוכה, אולם החיסרון שאלה מערכות שאינן חסכוניות באנרגיה במידה רבה והן מצריכות פעולות יקרות של תחזוקה.
  • מערכות קירור במים – מערכת אשר מייצרת מים קרים באופן שוטף על ידי שאיבת האוויר החם המצוי בחלל הפיכתו אל אוויר קר על ידי ביצוע של תהליכים מספר לשם כך.
  • VRF מערכת מיזוג אוויר שאר בעזרתה ניתן לבצע בצורה מדויקת יותר את הפעולה של המאייד והתוצאה של כך היא שליטה בכמות האנרגיה שבה מבוצע שימוש עם בקרה שהיא בין החכמות בתחום עבור מערכת המיזוג. זו הדרך החסכונית אם לא בין החסכוניות יותר של מיזוג נכון להיום.
  • מערכות אוורור וסינון – מדובר במפעלים ובתי מלאכה שבהם יש הרבה יותר מאשר הצורך של קירור אלא גם פינוי של העשן אשר נפלט מן המכונות התעשייתיות.

 

מי רשאי לתכנן את מיזוג האוויר

בכל הנוגע אל מערכות מיזוג אוויר, האדם אשר יוביל אל הפעולה הכי נכונה ומומלצת של בחירת והתקנת המערכת הוא אך ורק מהנדס של מערכות מיזוג אוויר בלבד. הוא האדם אשר צבר את כל הבקיאות הנדרשת בתחום הזה לא רק מבחינה של פרקטיקה, אלא מן הבחינה החשובה של ידע שנרכש במוסד אקדמי עם קבלה של דיפלומה רשמית משם. מערכות מיזוג אוויר הן הרבה יותר מאשר מזגן עילי או רצפתי. מערכות מיזוג כוללות תחום נרחב של מיזוג ואוורור האוויר בכל סוג של חלל, ומכאן כבר מובן כי לא כל אדם שמכיר את העניין יכול לתכנן מערכות שיש להן חשיבות רבה במקום בו הן מותקנות ומשרתות מטרה. לפעמים יותר מאחת.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני