מערכות מיזוג VRF

מערכות מיזוג אוויר הן תחום מאוד נרחב. זה הרבה יותר מאשר מזגן עילי או מזגן מיני מרכזי. מדובר במערכות שלמות של מיזוג אשר פועלות בסוגים שונים של טכנולוגיות, ואשר איתן כל סוג של חלל מקבל את הדרך הכי יעילה עבור יצירה של חלל ממוזג כהלכה. זה חשוב עבור חללים שבהם הטמפרטורה חייבת להיות מאוד מסוימת, וזה חשוב עבור מפעלים שבהם לצד מיזוג האוויר ישנה גם פעולה של אוורור עבור כל העשן שמצטבר שם.

מערכות מיזוג הן תחום מורכב, שעבורו צריכים להיות בקיאים במבנים ובדרך להתקין עבורם את המערכת הנכונה בצורה הנכונה, ורק אז יכולים לקבל את מלוא האפקטיביות של מיזוג ולהרגיש כי הפעולה שנעשתה הייתה יעילה בסופו של דבר. אחת מן המערכות היותר מתקדמות היום היא מערכת מיזוג VRF, וככל הנראה היא כזו אשר תמשיך להיות הכי בולטת עד אשר הטכנולוגיה תתקדם ו/או תתחלף. זקוקים לייעוץ ולליווי מקצועי בכל הנוגע אל מערכות מיזוג אוויר? פנו אל איציק נוריאל תכנון וייעוץ מיזוג אוויר ואוורור.

 

מה זה VRF?

מדובר באחת מן המערכות של המיזוג היותר מתקדמות נכון להיום אשר מאפשרות בקרה הרבה יותר חכמה על המיזוג לצד האפשרות של שליטה על המאיידים השונים אשר קיימים באותה מערכת מיזוג. דבר זה אומר כי הבעלים של אותה מערכת מיזוג יכולים לשלוט באופן גמור על התפעול שלה ובכך להשיג את הדרך הכי טובה לתפקוד חסכוני שגורם לירידה משמעותית של ההוצאות הכספיות וחיסכון מתקדם של אנרגיה. המערכות הללו בולטות נכון להיום יותר בשימושן עבור חללים גדולים יותר, אבל לא ירחק היום בו הן יעברו לשימוש של כלל הציבור אשר ישמח לבצע חיסכון כספי בהוצאה שהיא מאוד משמעותית וגדולה בחודשים מסוימים של השנה.

 

מי מייעץ לגבי המערכת הנכונה

הרוב המכריע של האנשים לא ממש מבינים במונחים השונים של תחום מיזוג האוויר, וכך גם לא ביכולת של מערכת חדשנית לחסוך עבורם אנרגיה וכסף רב. הדבר נובע מן העובדה המאוד טבעית כי אנשים מחפשים אחר מערכות מיזוג אוויר שעולות כמה שפחות כסף, בעוד אלה עם החידושים הטכנולוגיים הכי בולטים עדיין לא משווקים בצורה בולטת ונרחבת לכלל הקהל.

לכן, אם רוצים לדת בדיוק רב איזו מערכת מיזוג אוויר הכי מפותחת נכון להיום, ולקבל את ההצעה הכי משתלמת ולא רק זו שנחשבת להכי זולה, זה עדיף לפנות אל יועצים שנמצאים כבר שנים רבות בתחום מיזוג האוויר והם מעודכנים בכל החידושים האחרונים ואלה שבכלל רלבנטיים לחלל המדובר.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני