מערכות מיזוג אוויר לבית

מזגן הוא כבר פריט שנחשב בגדר של חובה בכל סוג של חלל, כאשר מיזוג אוויר יורגש היטב בחנות הבגדים שאליה נכנסים, בסניף הדואר שאליו נכנסים ואף בבית פרטי שבו מתגוררים. העלות של מזגן היא כבר אינה יקרה כפי שהיה פעם, והרוב המכריע של הישראלים נכנעו אל העלות של הרכישה והתחזוקה עם מזג אוויר חם שרק הולך ונעשה יותר בלתי נסבל מידי שנה בשנה. אלו מערכות מיזוג אוויר קיימות עבור הצרכן הפרטי ומה הכי כדאי לרכוש למיזוג של בית? לשם קבלת מענה מקצועי, מוזמנים לפנות אל איציק נוריאל תכנון וייעוץ מיזוג אוויר ואוורור.

 

אלו מערכות מיזוג קיימות?

  • מזגן עילי – מזגן עילי נחשב למזגן הכי נרכש כשאר מחפשים אחר מזגן לכל חדר וחדר בנפרד. יש אנשים אשר סבורים כי הדבר חוסך באופן משמעותי בחשמל והוצאה כספית ברגע בו מפעילים מזגן רק בחדר אחד, והמחירים של מזגן לחדר ממוצע הוא נמוך בצורה שיוצרת את אפקט המשיכה אל מזגנים מן הסוג הזה על פני השקעה יקרת ערך במזגן מיני מרכזי למשל.
  • מזגן רצפתי – פעם זה היה המזגן הכי פופולארי לרכישה כשאר המזגן העילי היה עולה יותר ועדיין לא היו הרבה דגמים ממנו למכירה. מזגן רצפתי עדיין נמכר עבור חללים גדולים אבל פחות ופחות עבור דירות אלא אם הן בתים פרטיים שבהם החלל נרחב ומחפשים אחר מזגן עם כוח רב.
  • מזגן מרכזי – זהו מזגן שלמעשה עבור ההתקנה שלו צריכים לבצע הנמכות ולהעביר שרוולי אוורור מבפנים אל עבר כל יציאה שנבחרה. המזגן הזה צובר פופולאריות הולכת ועולה עבור בתי אב שבהם לא אוהבים את המראה של מזגנים בכל חדר, ומעדיפים את המראה הנקי שמגיע עם לוח פיקוד אסתטי ופתח אוורור שממנו יוצא האוויר החם או הקר של המזגן.

 

איזו מערכת כדאי לרכוש?

הדגמים של מזגנים שיכולים להתאים עבור התקנה ושימוש במרחב הביתי הם רבים מאי פעם, ונכון להיום זה חשוב מאוד לדעת ולבצע את הבחירה הזו בצורה נכונה על מנת שכל התקנה כזו לא רק תסתיים בשימוש שלא עולה הרבה מאוד כסף, אלא מבצע שימוש נכון במזגן בצורה הכי יעילה ונוחה.

איך יודעים מה הכי עדיף מבין כל הסוגים של המזגנים שקיימים בשוק לצרכן הפרטי לרכישה? במקרה שלא ממש מצליחים להגיע לכדי החלטה, זה הכי עדיף להפנות את השאלה ליועץ מיזוג אוויר שמולו כבר אפשר גם לבצע את הרכישה וההדרכה לגבי המיקום הכי אידיאלי עבור ההתקנה עצמה.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני