מערכות אוורור תעשייתי

מטרות מערכות אוורור תעשייתי

כשמדברים על מערכות אוורור תעשייתי מדברים על מערכות שיש להן תפקיד מהותי וחשוב בכל מה שקשור לעבודה במפעל, באזור התעשייה או במטבח גדול. מערכות אלו צריכות לענות על כמה מטרות:
– טיהור האוויר והתאמתו לתקן איכות הסביבה
– נידוף ושאיבת אוויר מזוהם של חומרים ותהליכים כימיים שונים
– שימוש שמסננים אלקטרוסטטיים לנטרול העשן והגזים

 

על ידי מערכות כאלה האדם שעובד במקום יכול להיות בטוח שהוא נושם אוויר נקי וחופשי מעשן, חומרים כימיים רעילים ועוד, ולכן חשוב כל כך להתקין אותן. ברוב המקרים לא מדובר על עניין של בחירה או העדפה אישית של מנהל המקום כי אם על חוקים ותקנים שבהם כל מפעל תעשייתי חייב לעמוד כדי לדאוג לשלום העובדים והסביבה.

כיצד יודעים איזו מערכת אוורור להתקין?

בכל התחום של מערכות אוורור לתעשייה יש חידושים ופיתוחים שונים עם השנים, ולכן ברור מדוע צריך הרבה מאוד ידע וניסיון בענף הזה. במידה וגם אתם צריכים להתקין היום מערכת אוורור שתהייה מצד אחד כמה שיותר יעילה ומצד שני שתעלה לכם מחיר הגיוני, הגעתם בדיוק למקום הנכון.
קוראים לי איציק נוריאל ואני מהנדס מערכות מיזוג אוויר מזה שנים רבות. יש לי הבנה נרחבת בתחום, בין אם מדובר על מערכות מיזוג ובין אם מדובר על מערכות אוורור, כך שאיתי אתם במקום הנכון. אני בקיא בתחום ואשמח לתת לכם שירות שייקח בחשבון את כל הנתונים הספציפיים של המקום בו אתם רוצים להתקין את המערכת.

 

מערכות אוורור תעשייתי

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני