בקרת מבנה

ייעוץ למערכת בקרת מבנה בקרת מבנה

בקרת מבנה כולל שילוב מערכות מיזוג אוויר, חשמל, מים, גזים למיניהם וכל המערכות האלקטרו מכניות הכלולות בבניין.

הייעוץ כולל כתיבת תפ"מ (תיאור פעולת מערכת), הכנת סכימת P&ID,
הכנת סכימת בקרים עקרונית, הכנת רשימות I/O, מפרט טכני וכתב כמויות.

אפיון דרישות לבניית מסכים והתראות בכפוף לדרישות הלקוח.

 

פיקוח וייעוץ בקרת מבנה

כיום ישנן מערכות רבות שאנו עובדים איתם ומכיוון שרובן מערכות ממוחשבות או טכניות, הן דורשות פיקוח ובקרה. כך גם בתחום פיקוח מערכות מזגנים. פיקוח מערכות מיזוג דורש עבודה מדויקת וקפדנית בסטנדרטים גבוהים ותקנים מחמירים. על כן, חשוב שהפיקוח יתבצע על ידי אדם מקצועי.
הפיקוח הוא בדרך כלל חיצוני. אנו אמונים על פיקוח מערכות מיזוג, תברואה ועוד. אנו עובדים על פי תקנים מדוקדקים ורציניים וסטנדרטים גבוהים שלא מותירים מקום לספקות. אחרי תכנון מערכות מיזוג שלנו, פיקוח ובקרה על תהליכים תכלו ליהנות ממיזוג אוויר ברמה גבוהה.
מתן שרותי פיקוח חיצוני להתקנת מערכות מיזוג אוויר, תברואה וספרינקלרים.

ייעוץ ובקרת מבנה

כל מבנה, בין מסחרי ובין אם פרטי מתוכנן ובנוי אחרת. כפי שיש ייעוץ ובקרה על בניית המבנה, כך גם יש ייעוץ ובקרת מבנה בתחום המזגנים. מכיוון שכל בניין – מסחרי, ציבורי או פרטי – בינוי אחרת כך גם צריך לדעת להתאים את מערכות המיזוג הן ברמת התכנון והן ברמת הביצוע. יש להתאים את המזגן, להתאים את פתחי האוורור וכדומה.

האחראים על ייעוץ ובקרת מבנה בתחום המזגנים היא כמובן החברה המתקינה את המזגן. אני איציק נוריאל וצוות עובדיי אמונים על התחום של ייעוץ ובקרת מבנה ויש לנו ידע רחב בכל הקשור לתכנון תשתית המזגן שילובי בבית ופיקוח על תהליכי ההתקנה והעבודה. אנו עובדים עם המגזר העסקי והמגזר הפרטי וגאים לתת שירות מקצועי ואחראי.
הייעוץ כולל בניית תכניות P&ID וכן תפ"מ (תיאור פעולת מערכת).
כמו כן שילוב (אינטגרציה) של כלל המערכות המבוקרות במבנה.
בכל תהליך ייעוץ מושם דגש על הטמעת מערכות לחיסכון באנרגיה.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני