אישורים

אישורים למערכות פינוי עשן אישורים

מערכות פינוי עשן הן המערכות שמבטיחות שאפילו בעת שריפה ניתן יהיה לנשום בצורה רגילה ולא פגיעות בזמן השהות במבנה. המערכות הללו עובדות בצורה כזו: הן יונקות את העשן, יונקות את האוויר החם ופולטות אותו החוצה, מה שאומר שהאנשים שעדיין נמצאים בתוך המבנה יכולים לנשום אוויר נקי יותר עד רגע החילוץ.
במילים אחרות: מערכות כאלה, שעומדות בכל התקנים הישראליים המחמירים ביותר, הן מערכות שיכולות להציל חיים ולכן ברור מדוע חשוב להתקין אותן. זה לא משנה אם אתם מתקינים אותם במבנה קטן יחסית או במבנה גדול, כי בכל מקרה חובה לעשות זאת עם קבלת אישורים למערכות פינוי עשן ותוך הקפדה על עמידה בכל התקנים.

שירות מקצועי בתחום

אם אתם מחפשים איש מקצוע שיוכל להגיע למקום שבו אתם רוצים להתקין מערכת כזאת ולתת לכם שירות שיכלול:
1. ייעוץ ובדיקת השטח
2. התקנת המערכת
3. בקרת ההתקנה ופיקוח על הנעשה בשטח

אני האדם שאליו כדאי לכם להתקשר. קוראים לי איציק נוריאל ואני מהנדס מערכות מיזוג אוויר. אני פועל בתחום הזה, על כל הרבדים שבו, מזה שנים רבות כך שלכל משימה אני מגיע עם הרבה מאוד ידע וניסיון שצברתי לאורך שנות הקריירה שלי. אוכל לתת לכם שירות שבעתיד יהיה משמעותי ביותר כי מערכות פינוי עשן יכולות להפוך את החיים שלכם במקום לבטוחים יותר. מערכות כאלה מפנקות עשן בכל עת ותמיד כשיש צורך כך שבהחלט ניתן לומר שהן מצילות חיים, אז למה שלא תיפנו אלי עוד היום?

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני