יועץ מיזוג אוויר
מערכות ייעוץ מיזוג אוויר

תכנון וייעוץ למערכות מיזוג אוויר ואוורור למבני ציבור, בתי מלון, מפעלים, חדרים נקיים, משרדים, תעשייה, בתי חולים, מעבדות, מרכזי אנרגיה, מסחר וכדומה.
בתהליך תכנון מערכות מיזוג אוויר מושם דגש על הטמעת מערכות בעלות יעילות גבוהה וחיסכון באנרגיה.
בדיקה ומתן אישורים להתאמת מערכות אוורור ופינוי עשן לתקן 1001.
בדיקה ומתן אישורים להתאמת מערכות מיזוג ואוורור בהתאם לדרישות משרד הבריאות.

 

כל הסיבות לפנות לייעוץ מיזוג אוויר

יש לכם עסק ואתם שוקלים להעביר אותו למשרד גדול שלמעשה מחולק להרבה משרדים? אם כך, חלק ממה שאתם צריכים לדאוג לו, זה שיהיה נוח לעובדים שלכם. הם מצפים לתנאים הטובים ביותר בעבודה, ואין ספק שמיזוג אוויר זה לא משהו שמישהו יכול או רוצה להתפשר עליו בימינו. עם זאת, לא תמיד כדאי לקנות מזגנים פשוטים ולהתקין אותם בכל חדר, ולכן בהחלט כדאי לכם לפני הכול לפנות אל יועץ מיזוג אוויר.

תפקידו של יועץ מיזוג אוויר

כתוצאה מכך שהיום יש מערכות מיזוג אוויר מאוד משוכללות וטובות, אין ספק שיועץ מיזוג אוויר יוכל לעזור לכם מאוד. אדם שמכיר את התחום הזה לעומק יודע איזה מערכות קיימות, ויודע לומר איזו מערכת תוכל להתאים בצורה הטובה ביותר לכל חלל. חשוב לעשות זאת כיוון שזו הדרך הנכונה לחסוך באנרגיה וגם לגרום לכך שתמיד יהיה נעים במשרד, ואין ספק שזה כדאי. כמו כן, פעמים רבות זה הרבה יותר משתלם להתקין מערכת משוכללת של מיזוג אוויר ולא להתקין מזגנים בודדים, כך שבעזרתו של יועץ מקצועי בתחום תוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה.

ייעוץ להתקנת מערכות מיזוג בבית הפרטי

שירותיו של יועץ מיזוג אוויר יכולים להתאים לכם אפילו אם מה שאתם מחפשים זה את הפתרון לבית הפרטי שלכם. אם אתם בונים היום בית חדש אתם בוודאי רוצים שתמיד יהיה בו נעים, ולכן האפשרות של בחירת מערכת מיזוג אוויר טובה יכולה להיות רלוונטית עבורכם, כך שכדאי שתדונו ביועץ עם יועץ מקצועי.

 

ייעוץ מיזוג אויר

 

מחפשים אחר יועץ מיזוג אוויר? אין ספק, ארץ ישראל נתברכה במזג אוויר ים תיכוני אשר ברוב ימות השנה הוא נע בין חמים לחם מידי. כמובן שישנם הבדלים בין אזור אחד של הארץ לאזור אחר מבחינת מזג האוויר, אבל באופן כללי ניתן לומר כי הימים של השמש הם רבים, ועבורם הדרך הכי יעילה להגיע אל טמפרטורה נעימה היא על ידי התקנה של מזגן. ההתקנה של מערכות מיזוג אווירה היא כזו אשר כבר מתבצעת באופן שגרתי בכל בית ומשרד ברחבי הארץ, לצד אמצעי של חימום בימים הקצרים של החורף הקר. את ההתקנה רבים מבצעים מול יועצים של מיזוג אוויר, והוא זה שמכוון אל עבר תכנון יעיל וחכם. לכך, יש כתובת אחת ויחידה: איציק נוריאל תכנון וייעוץ מיזוג אוויר ואוורור.

 

למה צריכים יועץ מיזוג אוויר

אם יש את כל המגוון, כולל אתרי אינטרנט שבהם ניתן לבצע את הרכישה של מערכת מיזוג אונליין, מדוע בכלל צריכים עדיין יועץ מיזוג אוויר טרם הרכישה? כמו כל דבר בחיים, גם התחום של מיזוג אוויר הוא כזה אשר מגיע עם ידע ובקיאות בתחום הזה שנרכשו על ידי מהנדס מערכות מיזוג אוויר. הידע הזה מאפשר לקבל את הייעוץ עבור מערכת המיזוג אשר תהלום בצורה הכי טובה כל סוג של חלל, החל מהכי גדול ועד לזה הכי קטן, כאשר התכנון החכם הזה יאפשר למערכות המיזוג להשיג את הטמפרטורה הכי טובה בצורה הכי יעילה עם התאמה ספציפית אל הגודל ואת הצרכים הנוספים של כל חלל.

כל התקנה אשר תתבצע ללא המידע החשוב הזה יכולה להביא אל מנוע שמתאמץ יתר על המידה, ואל חלל שמקורר יתר על המידה או כזה אשר אינו מגיע אל הטמפרטורה הנדרשת בכלל. יועץ מיזוג אוויר עובר על פני כל הפרמטרים של החלל, ורק לאחר מכן מייעץ לגבי הבחירה הכי נכונה.

 

מזג האוויר בקיץ הישראלי

מבחינת מזג האוויר אשר פוקד את מדינת ישראל במהלכם של חודשי הקיץ יולי ואוגוסט, המעלות הולכות ועולות אל גבהים שכוללים שיאים חדשים בכל קיץ מחדש. דבר זה כבר לא מאפשר לשבת בבית רק עם מאוורר, כי רמת הלחות באזורים מסוימים וגובה הטמפרטורות באזורים אחרים של הארץ לא מאפשרים לעבור אף יום בודד בצורה הזאת. הפתרון של התקנת מזגן הוא הכי אידיאלי עבור צינון של חללים גדולים וקטנים, כאשר בכל מבנה שאותו מקימים- יש גם את התכנון של מערכות מיזוג אוויר. המגוון של פתרונות המיזוג הוא מאוד מגוון, וניתן לבחור מערכות מיזוג לחלל מסחרי לצד מערכות מיזוג אוויר שנועדו לבית פרטי.

יועץ מיזוג אוויר

 

מזגן עילי או מזגן רצפתי , מזגן מרכזי או מיזוג מפוצל. המושגים האלה עושים לכם כאב ראש?  
כנראה שאתם צריכים יועץ מיזוג אויר.
חשוב שבכל בית או סביבת עבודה יהיה את המיזוג המתאים. שינויי מזג אוויר תכופים יחד עם החום הקיצוני שיש בישראל דורשים פתרונות מיזוג מתקדמים שישמרו על טמפרטורה נעימה בכל עת.
לצורך מציאת מערכת המיזוג המתאימה ביותר למשרד או לבית פרטי, אנו זקוקים ליועץ מקצועי.

יועץ מיזוג אויר – האיש הנכון לבית ולעסק

החלטתם לפנות ליועץ מיזוג אויר, אך במקרים רבים לא ניתן להסתפק בייעוץ בלבד.
אתם רוצים אדם שמכיר את הנושא על בוריו ויהיה איחד אתכם לאורך כל התהליך.
איציק נוריאל – תכנון ויעוץ מיזוג אוויר מציע ללקוחותיו שירותים מקיפים כמו חיסכון באנרגיה, התקנת מערכות מיזוג, בקרת והתקנת מערכות פינוי עשן, מערכות בקרת מבנה ועוד.

 

כשמדברים על מערכות בקרת מבנה מדובר על מספר מערכות שליטה חשובות כמו:

– מערכות מיזוג אוויר
– מערכות החשמל
– מערכות המים
– מערכות גזים שונות
– מערכות אלקטרו-מכניות במבנה
לצורך בקרה והתקנה של מערכת אלו יש לעשות בתקנות בטיחות מחמירות. בנוסף לכך אנו מכינים אפיון, מפרט טכני ואת כל שאר המסמכים הדרושים.

מדוע לפנות אלינו ?

יעוץ בקרת מבנה זהו רק אחד מהשירותים המקיפים שמבדילים אותנו מהמתחרים.
אנחנו באיציק נוריאל – תכנון ויעוץ מיזוג אוויר מאמינים כי מגיע לכם הטוב ביותר. לקוחותינו מקבלים את השירות המקיף והמקצועי ביותר, מתחילת הדרך ועד סופה.
כאשר כל השירותים ניתנים תחת קורת גג אחת, הלקוח יכול ליהנות מראש שקט לאורך התהליך, ללא צורך לפנות לאנשי מקצוע נוספים. הודות לשנים של ניסיון אנו נעניק לכם את השירות האמין והמקצועי ביותר, תוך מתן פתרון מקיף לכל בעיה וסוגיה.

 

בתקופות של שרב קיצי או כפור חורפי אנו תמיד זקוקים למזגן.
אך כאשר המזגן מתקלקל, אין צורך לחפש מזגן חדש –
עלינו לחפש מהנדס מיזוג אוויר, יועץ מיזוג אוויר שיטפל בבעיה באופן יעיל ואמין.
אנו הישראלים יודעים עד כמה חשוב תפקוד המזגן במהלך השנה,
לכן כאשר מדובר בבית פרטי או בעסק, אנו זקוקים למערכת מיזוג שתפעל בצורה אופטימלית.

יש לנו פתרון בשבילכם – יועץ מיזוג אוויר

על מנת לבצע את עבודות המיזוג בצורה הטובה ביותר, יש צורך בהבנה וניסיון רב בתחום.
מערכת מיזוג שלא תתוכנן כהלכה תגרום לבזבוז חשמל וחוסר יעילות בפעילות שלה.
חשוב להבין כי לכל חלל מתאים פתרון מיזוג אחר. על מנת לאבחן זאת כהלכה יש לפנות לשירותיו של מהנדס מיזוג אוויר ;
איציק נוריאל הוא אדם שהרזומה שלו הולך לפניו . איציק חי את תחום מערכות מיזוג האוויר מזה שנים רבות ומאמין במתן שירות איכותי ומקיף ללקוחותיו.

 

שירותיו המקצועיים כוללים בין היתר:
• תכנון מערכות מיזוג ואוורור
• התקנת מערכות מזגן לעסקים ופרטיים
• פיקוח חיצוני על התקנות
• קבלת אישור למערכות פינוי עשן
• ייעוץ חיסכון אנרגיה בעת צריכת המזגן
• אפיון, ניהול ובקרת מבנה ותהליך

אז מה עושים בפעם הבאה שנזדקק לשירותי מיזוג ?

לכולנו יש את הרגעים שאנחנו זקוקים למומחה ;
כאשר מערכת המזגן התקלקלה, נסתמה, או שאתם סתם רוצים לרענן אותה,
כאשר רכשתם משרד גדול ואתם מעוניינים במערכת מיזוג שתתאים לחלל גדול,
כאשר אתם צריכים אדם שיכין אפיון דרישות ויבצע בקרת מבנה,
מומלץ לפנות לאיציק נוריאל – תכנון ויעוץ מיזוג אוויר.
עסק זה מציע שירותים מקיפים ומקצועיים לכל תחום מיזוג האוויר, כולל ייעוץ ופיקוח קפדני ועל פי הסטנדרטים הגבוהים הנדרשים.
אם אתם זקוקים לשירות מיזוג מהיר, מקצועי ומקיף – הגעתם למקום הנכון.

 

 

יועץ מיזוג אויר: הדרך הכי טובה לחלל נעים

תפקידו של יועץ מיזוג אויר הוא משמעותי ביותר. הרי מזגן היא אולי ההמצאה הכי חשובה עבור הישראלי. מזג האוויר בישראל הוא כזה שלא מאפשר לנוח ברוגע בצד, בייחוד אם אין באזור מזגן שמוריד את הטמפרטורה למשהו נסבל. המזגנים של היום לגמרי לא דומים אל המזגנים שהיו נמכרים פעם. הם גם נראים יותר טוב וגם מספקים את התמורה עבור פעילות אנרגטית שהיא הרבה יותר נמוכה. נכון להיום זה ברור מראש כי כל מבנה יהיה כזה שבו יש מזגן, ועדיין יש הבדל תהומי הין מקום שבו יש מזגן שעונה על הצרכים לעומת מזגן שהותקן מבלי לקחת בחשבון אף פרמטר של הסביבה שבה הוא נמצא. זקוקים לשירותיו המקצועיים של יועץ בתחום מיזוג האוויר? צרו קשר עם איציק נוריאל תכנון וייעוץ מיזוג אוויר ואוורור.

 

אי אפשר להעביר את החודשים של הקיץ ללא הפעלה של מזגן. גם האנשים הכי חסכוניים שיש להם כוח סבל אדיר, מבינים לאחר כמה ימים של חודשי יולי ואוגוסט כי הם לא עומדים בנטל הזה של לחות גבוהה ו/או טמפרטורה הרבה מעבר לשלושים מעלות. אולי זה בגלל שהגוף של הישראלים כבר רגיל אל כניסה אל חללים ממוזגים, ובכל זאת התוצאה היא דומה – ישראלים חייבים אזור ממוזג והם טורחים לא מעט עבור רכישה, התקנה ותיקון של מזגנים בחללים שהם עסקיים, חללים שהם ציבוריים וחללים שהם פרטיים.

התקנה והפעלה של מזגן תהיה יעילה יותר מאשר לבישה של בגדים אווריריים, יעילה יותר מהפעלה של מאוורר ויעילה יותר מפתיחה של חלון בקומה גבוהה שבה נמצאים. אולם, דבר זה לא יהיה יעיל ברגע בו ההתקנה של המזגן לא תהיה נכונה או שהמזגן עצמו שנבחר כלל לא מתאים אל החלל שבו נמצאים.

 

ממזגים את החלל באופן מיטבי – הצורך ביועץ

למה בכלל צריכים יועץ אם יש כל מיני נוסחאות אשר מסייעות להבין כמה BTU  יהיה הכי אידיאלי עבור גודל של חלל כזה או אחר? מכיוון שמזגן לא מגיע רק מדגם אחד, אלא יש כל מיני סוגים של מערכות מיזוג אוויר, ובייחוד כאשר מדובר בהתקנה של מערכות מיזוג אוויר עבור חלל של משרד או עבור בית קרקע ענקי, אנשים רוצים לדעת מה יפיק עבורם את השימוש הכי נעים, לצד חיסכון כמה שיותר גדול בעלות עבור מזגן שאותו לפעמים כל היום מפעילים. התפקיד של יועץ מיזוג אוויר הוא אקוטי עבור שביעות רצון מהמיזוג שאותו רוכשים, וכאן זה חשוב מאוד לוודא כי אכן עושים את המאמץ הקטן הזה של הזמנת יועץ אל המקום – טרם מבצעים את השלבים המתבקשים הבאים.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני